o nas:

Studio projektowania i realizacji wnętrz prointeriors.eu funkcjonuje od 2000 roku (wcześniej bartof.c0m). Jako agencja projektowa od początku zajmujemy się głównie projektowaniem wnętrz, mebli, detali wnętrzarskich i ekspozycyjnych ale również architekturą.

Nasz zespół to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem związanym z pracą w pracowniach wnętrz, biurach architektonicznych oraz agencjach reklamowych a także firmach zajmujących się wykonawstwem.

W naszym portfolio mamy wiele projektów i realizacji związanych z powierzchniami mieszkalnymi jak i publicznymi czy komercyjnymi. Nowa formuła naszej firmy to studio projektowania i realizacji wnętrz. W trakcie około 20 lat funkcjonowania zespołu stworzyliśmy perfekcyjnie współpracującą grupę specjalistów z dziedzin związanych z projektowaniem jak również wykonawstwem, dlatego naszą ofertę poszerzyliśmy o wykonawstwo dla tych którzy szukają możliwości zlecenia kompleksowej obsługi w przeprowadzeniu inwestycji związanej z architekturą wnętrz oraz realizacją kompleksową.

W naszych projektach staramy się uwzględniać bieżące trendy jednak zostawiamy dużo miejsca na indywidualizm. Kolejnym założeniem jest kwestia finansowa – od samego początku, na etapie koncepcji, tworzymy projekt budżetu w formie arkusza kalkulacyjnego Excel, dzięki czemu pomagamy klientom optymalizować wydatki a kapitał koncentrować na właściwych elementach i pracach – wg nas to właśnie jest zadaniem projektanta, którego praca jest inwestycją dla naszych klientów: połączenie oczekiwań i potrzeb klienta, funkcjonujących trendów, zasad ergonomii i uwarunkowań prawnych oraz założonego budżetu.

Dużą część naszych realizacji stanowią standardowe mieszkania których wnętrza realizowane są do zamieszkania lub jako inwestycja, gdzie bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na proces projektowania jest budżet.

Poza projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem budowlanym posiadamy zaplecze umożliwiające realizację zaprojektowanych przez nas mebli nietypowych z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy.